Modeler API (1.0.7) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Filter
fil: Salain

en: Translate
fil: Isaling-wika
