Modeler API (1.1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Color
am: ቀለም

en: Translate
am: ተርጉም
