Modeler API (1.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: no
bo: མིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད
