Modeler API (1.1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: no
ast: non

en: Filter
ast: Filtru
