Modeler API (1.1.0-alpha3) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv
