Modeler API (1.1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Version
et: Versioon

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Components
et: Komponendid

en: Assigned to
et: Määratud

en: no
et: ei

en: Filter
et: Filtreeri

en: Model
et: Mudel

en: Color
et: Värv

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Clone
et: Klooni

en: Template
et: Mall

en: Tokens
et: Märgised

en: Fill color
et: Värv

en: Storage
et: Ladu

en: Recipe
et: Retsept

en: Data
et: Andmed

en: clone
et: klooni

en: Translate
et: Tõlge
