Modeler API (1.1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: no
th: ไม่

en: Color
th: สี

en: Clone
th: โคลน

en: Data
th: ข้อมูล
