Modeler API (1.1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: no
km: ទេ

en: Filter
km: តម្រង

en: Color
km: ពណ៌

en: Translate
km: បកប្រែ​
