Modeler API (1.1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
