Modeler API (1.1.0-beta2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
