Modeler API (1.1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: no
mn: үгүй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Color
mn: Өнгө

en: Translate
mn: Орчуулах
