Modeler API (1.1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: no
sr: не

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Color
sr: Боја

en: Template
sr: Шаблон
