Modeler API (1.1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: yes
fi: kyllä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Version
fi: Versio

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Archive
fi: Arkisto

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Components
fi: Komponentit

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: no
fi: ei

en: Filter
fi: Suodatus

en: Color
fi: Väri

en: Destination
fi: Kohde

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Tokens
fi: Merkit

en: Storage
fi: Tallennus

en: Recipe
fi: Resepti

en: clone
fi: kloonaa

en: Translate
fi: Käännä
