Modeler API (1.1.0-beta3) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Color
my: အရောင်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
