Modeler API (1.1.0-rc1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Translate
se: Jorgal
