Modeler API (1.1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Type
ta: வகை

en: yes
ta: ஆம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: View
ta: பார்

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: no
ta: இல்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Color
ta: நிறம்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Clone
ta: போலிகை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Data
ta: தரவு

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி
