Modeler API (1.1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Version
af: Weergawe

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Filter
af: Filtreer

en: Color
af: Kleur

en: Translate
af: Vertaal
