Modeler API (1.1.1) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: yes
ms: ya

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Tags
ms: Tag

en: Version
ms: Versi

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Text
ms: Teks

en: Theme
ms: Tema

en: no
ms: tidak

en: Filter
ms: Tapis

en: Color
ms: Warna

en: Translate
ms: Terjemahkan
