moderated content bulk publish (2.0.14) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
