moderated content bulk publish (2.0.15) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: Published
nn: Publisert

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Unpublished
nn: Upublisert
