moderated content bulk publish (2.0.18) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Draft
my: မူကြမ်း
