moderated content bulk publish (2.0.20) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: Published
is: Birt

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Unpublished
is: Ekki birt
