Moderated Content Bulk Publish (2.0.32) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: Published
ne: प्रकाशित
