moderated content bulk publish (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: Published
be: Апублікавана

en: Enter a valid username.
be: Увядзіце імя карыстальніка.

en: Workflow
be: Плын працы

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
be: Імя карыстальніка, якому вы жадаеце надаць правы.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Draft
be: Чарнавік
