Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: Published
fr: Publié

en: Enter a valid username.
fr: Saisissez un nom d'utilisateur valide.

en: Workflow
fr: Processus

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
fr: Le nom d'utilisateur auquel vous voulez donner la possession du contenu.

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Unpublish current revision
fr: Dépublier la révision actuelle

en: Draft
fr: Brouillon

en: Publish Latest Revision
fr: Publier la dernière révision

en: Unpublish Current Revision
fr: Dépublier la révision courante
