moderated content bulk publish (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Administration
ja: 管理

en: Yes
ja: はい

en: Published
ja: 掲載

en: Enter a valid username.
ja: 有効なユーザー名を入力してください。

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ja: 所有権を割り当てたいユーザー名を指定してください。

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Draft
ja: 下書き
