Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta10) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Administration
ar: إدارة

en: Yes
ar: نعم

en: Published
ar: منشور

en: Enter a valid username.
ar: أدخل اسم مستخدم صحيح.

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ar: اسم المستخدم الذي تريد نسبة الموضوع إليه.

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Draft
ar: مسودة
