Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta10) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: Published
he: מפורסם

en: Enter a valid username.
he: הכניסו שם משתמשת תקין.

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
he: שם המשתמש לו תרצה להקצות בעלות.

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Draft
he: טיוטה
