Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta10) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: Published
hr: Objavljeno

en: Enter a valid username.
hr: Unesite valjano korisničko ime.

en: Workflow
hr: Tijek

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
hr: Korisničko ime kojemu želite dodijeliti vlasništvo.
