Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta10) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Enter a valid username.
nl: Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
nl: De gebruiker aan wie u het item wilt toewijzen.

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Unpublish current revision
nl: Huidige revisie depubliceren

en: Draft
nl: Concept
