Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta11) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Administration
id: Administrasi

en: Yes
id: Ya

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Enter a valid username.
id: Masukan nama pengguna yang valid.

en: Workflow
id: Alur kerja

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
id: Nama pengguna dari pengguna yang ingin Anda tetapkan kepemilikannya.

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Draft
id: Konsep
