Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta11) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
