Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta12) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
