Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta12) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Cancel
no: Avbryt

en: Language
no: Språk

en: Administration
no: Administrasjon

en: Yes
no: Ja

en: Published
no: Publisert

en: Enter a valid username.
no: Du må skrive inn et gyldig brukernavn.

en: Workflow
no: Arbeidsflyt

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
no: Brukernavnet til den brukeren du vil gi eierskapet til.

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Draft
no: Utkast
