Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta12) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: Published
sk: Zverejnené

en: Enter a valid username.
sk: Zadajte platné používateľské meno.

en: Workflow
sk: Postup práce

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
sk: Používateľské meno používateľa, ktorému bude priradené vlastníctvo príspevku.

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
