Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta14) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
