Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta14) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: Published
gl: Publicado

en: Enter a valid username.
gl: Introduza un nome de usuario/a válido.

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
gl: O nome de usuario/a a quen lle desexa asignar a propiedade.

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Draft
gl: Borrador
