Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Enter a valid username.
fi: Syötä olemassaoleva käyttäjänimi.

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
fi: Sen käyttäjän tunnus, jolle haluat antaa omistuksen.

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Draft
fi: Keskeneräinen
