Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: Published
fa: منتشر شده

en: Enter a valid username.
fa: یک نام کاربری معتبر وارد کنید.

en: Workflow
fa: جریان کار

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
fa: نام کاربری که می‌خواهید مالکیت را به وی منسوب کنید.

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
