Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta15) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Administration
pt: Administração

en: Yes
pt: Sim

en: Published
pt: Publicado

en: Enter a valid username.
pt: Digite um nome de usuário válido.

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
pt: O nome do usuário para o qual repassar a propriedade do post.

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Unpublish current revision
pt: Despublicar a versão atual

en: Draft
pt: Rascunho
