Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta18) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: Published
sv: Publicerad

en: Enter a valid username.
sv: Ange ett giltigt användarnamn.

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
sv: Användarnamnet för den användare som du vill tilldela ägarskapet till.

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Unpublish current revision
sv: Avpublicera nuvarande version

en: Draft
sv: Utkast
