Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
