moderated content bulk publish (3.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: Published
sl: Objavljeno

en: Enter a valid username.
sl: Vpišite veljavno uporabniško ime.

en: Workflow
sl: Potek dela
