moderated content bulk publish (3.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Draft
ug: كوپىيە
