Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta20) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
