Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Published
ca: Publicat

en: Enter a valid username.
ca: Introduïu un nom d'usuari vàlid.

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ca: El nom de l'usuari a qui voleu assignar l'autoria.

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Unpublish current revision
ca: Retira la versió actual

en: Draft
ca: Esborrany
