Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: Published
da: Udgivet

en: Enter a valid username.
da: Indtast et gyldigt brugernavn.

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
da: Brugernavnet på brugeren som skal tildeles ejerskab.

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Draft
da: Kladde
