Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: Published
fil: Inilathala
