Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Enter a valid username.
hy: Մուտքագրեք վավեր օգտագործողի անուն:

en: Draft
hy: Սևագիր
