Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta8) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: Published
jv: Dipacak

en: Enter a valid username.
jv: Iséknā jeneng panganggo sing bener.

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
jv: Jeneng panganggo sākā panganggo sing arep diwénéhi hak kepemilikan.
